0

 zgłoszeń

pełny etat

Analityk Finansowy

pracodawca Cpl Jobs / Praca Kraków

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce: Kraków

Zadania na stanowisku:
• Raportowanie wyników finansowych i operacyjnych.
• Konsolidacja budżetów, prognoz i planów strategicznych.
• Udział w tworzeniu nowych lub tworzeniu zmian w istniejących procesach mających na celu poprawę raportowania i analizy.
• Wsparcie analityczne pozostałych działów.

Oczekujemy:
• Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2+.
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze finansów/analizy/kontroli.
• Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office (Excel, PowerPoint).
• Zdnolności analitycznych i skrupulatności.
• Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę.
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
• Ubezpieczenie medyczne dla Ciebie i twojej rodziny.
• Pakiet kawiarniany obejmujący kupony i karty przepłacone.
• Bezpłatne zajęcia językowe.
• Liczne szkolenia wewnętrzne oraz wiele imprez integracyjnych.

Nowe oferty pracy Cpl Jobs

Jeżeli oferta wzbudza zastrzeżenia -> Zgłoś nadużycie!
Poleć znajomemu
Opublikowano 31-07-2019
Wyświetlono: 11 razy