0

 zgłoszeń

pełny etat

Opiekun/ka do osob starszych

pracodawca Von Caprivi GmbH Fachpersonal Praca (dowolna lokalizacja)

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie za wykonywanie powierzonych obowiązków i odpowiedzialność w zawodzie opiekuna medycznego: od 2200 € brutto plus dodatki za pracę zmianową plus diety (8-15 € netto za przepracowany dzień)
• Pracodawca zapewnia zakwaterowanie i ponosi związane z tym koszty oraz koszty podróży do miejsca wykonania pracy
• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Zatrudnienie w wybranych placówkach opieki
• Elastyczny system zmianowy pracy umożliwiający indywidualne planowanie dnia
• Profesjonalną pomoc przedstawiciela naszej firmy, który jest do Państwa dyspozycji również poza godzinami pracy naszego biura

Zakres obowiązków:

• Podstawowa opieka nad pacjentem
• Przestrzeganie obowiązujących przepisów dotyczących higieny
• Wsparcie w terapeutycznych działaniach mających na celu mobilizację pacjenta
• Towarzyszenie i pomoc pacjentom oraz ich bliskim

Wymagania:

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
• Ukończony kurs/ szkoła roczna opiekuna medycznego lub długoletnie doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata)
• Gotowość do dalszego szkolenia się
• Poczucia odpowiedzialności i staranności
• Zaangażowanie
• Zawodowe i osobiste kompetencje
• Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec (głównie na południu Niemiec: Badenia-Wirtembergia, Bawaria, Hesja, Turyngia)

Jeżeli oferta wzbudza zastrzeżenia -> Zgłoś nadużycie!
Poleć znajomemu
Opublikowano 17-07-2019
Wyświetlono: 11 razy