0

 zgłoszeń

pełny etat

Monter instalacji sanitarnych

pracodawca Von Caprivi GmbH Fachpersonal Praca (dowolna lokalizacja)

Miejsce pracy: Niemcy

2.560. - € brutto plus 1.312. -€ netto diety

Oferujemy:

• wynagrodzenie dla osób z dyplomem montera instalacji sanitarnych lub w pokrewnym zawodzie 2.560 € brutto miesięcznie, dodatkowo dieta w wysokości od 1.312 € netto miesięcznie
• organizację zakwaterowania w miejscu wykonywania pracy,
• organizacja przejazdów,
• cotygodniowe zaliczki,
• umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o BAP/DGB Tarifvertrag
• doradztwo i pomoc naszego zaangażowanego zespołu również po godzinach pracy biura

Zadania:

• prace związane z wszystkimi powszechnie znanymi technologiami połączeń w sektorze instalacji grzewczej i sanitarnej,
• prace hydrauliczno-instalatorskie w łazienkach i WC,
• montaż i instalacja grzejników i kotłów,
• znajomość instalacji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych byłaby atutem,
• samodzielna praca zgodnie z projektem i rysunkami,
• bezpieczna praca na budowie oraz na terenie należącym do klientów prywatnych.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego-warunek konieczny,
• świadectwo czeladnicze w zawodzie montera instalacji sanitarnych, mechanika instalacji i urządzeń techniki sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej, montera instalacji gazowych i kanalizacyjnych lub pokrewnym,
• wieloletnie doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata),
• prawo jazdy kategorii B, jak i własny samochód będzie atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym,
• elastyczność i niezawodność w pracy, jak i samodzielność,
• gotwowość do pracy na południu Niemiec (Bawaria , Hesja, Turyngia, Badenia-Wirtembergia).

Jeżeli oferta wzbudza zastrzeżenia -> Zgłoś nadużycie!
Poleć znajomemu
Opublikowano 17-07-2019
Wyświetlono: 11 razy