0

 zgłoszeń

pełny etat

Malarz budowlany

pracodawca Von Caprivi GmbH Fachpersonal / Praca Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy

2.320.- € brutto plus 1.040.- € netto diety

Oferujemy:

• wynagrodzenie dla osób z dyplomem malarza/tapeciarza lub w pokrewnym zawodzie od 2.320 € brutto miesięcznie dodatkowo dieta w wysokości od 1.040 € netto miesięcznie
• organizację zakwaterowania w miejscu wykonywania pracy,
• oragnizacja przejazdów,
• cotygodniowe zaliczki,
• umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o BAP/DGB Tarifvertrag
• doradztwo i pomoc naszego zaangażowanego zespołu również po godzinach pracy biura

Zadania:

• malowanie pomieszczeń i fasad,
• tapetowanie,
• lakierowanie (ręczne, maszynowe) - mile widziane,
• przygotowanie podłoża malarskiego:
- prace szpachlarskie,
- prace tynkarskie,
• wykonywanie izolacji cieplnych (nie jest koniecznie wymagane),
• układanie podłóg.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego-warunek konieczny,
• świadectwo czeladnicze w zawodzie malarza,
• wieloletnie doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata),
• prawo jazdy kategorii B, jak i własny samochód będzie atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym,
• elastyczność i niezawodność w pracy, jak i samodzielność,
• zadowolenie z wykonywanego zawodu,
• gotowość do pracy na południu Niemiec (Bawaria Hesja, Turyngia, Badenia-Wirtembergia).

Jeżeli oferta wzbudza zastrzeżenia -> Zgłoś nadużycie!
Poleć znajomemu
Opublikowano 17-07-2019
Wyświetlono: 11 razy