0

 zgłoszeń

pełny etat

Elektryk budowlany w Niemczech

pracodawca Karolina Kostecka / Praca Niemcy

Oferujemy:
• wynagrodzenie dla osób z dyplomem elektryka lub w pokrewnym zawodzie 2.560 € brutto miesięcznie dodatkowo dieta w wysokości od 1.160 € netto miesięcznie
• organizację zakwaterowania w miejscu wykonywania pracy,
• organizacja przejazdów,
• cotygodniowe zaliczki,
• umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o BAP/DGB Tarifvertrag
• doradztwo i pomoc naszego zaangażowanego zespołu również po godzinach pracy biura

Zadania:
• montaż ogólnych instalacji elektrycznych,
• praca w domach/mieszkaniach, jak i na budowach według planów,
• instalacje elektryczne paneli słonecznych,
• doświadczenie przy nowych, jak i starych instalacjach elektrycznych,
• przegląd, naprawa, konserwacja,
• praca u klienta w oparciu o Państwa umiejętności

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
• świadectwo czeladnicze w zawodzie elektryka lub pokrewnym,
• wieloletnie doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata),
• doświadczenie w pracy z szafami sterowniczymi, jak i znajomość programów w systemie SPS – mile widziane, ale niekonieczne,
• własny samochód – mile widziany, ale niekonieczny,
• elastyczność i niezawodność w pracy, jak i samodzielność
• gotowość do pracy na południu Niemiec (Bawaria , Hesja, Turyngia, Badenia-Wirtembergia)

Jeżeli oferta wzbudza zastrzeżenia -> Zgłoś nadużycie!
Poleć znajomemu
Opublikowano 17-07-2019
Wyświetlono: 13 razy