0

 zgłoszeń

pełny etat

Pracownik wsparcia klienta biznesowego z jęz

pracodawca Cpl Jobs / Praca Wrocław

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w innowacyjnych usługach IT, technical support i customer care, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik wsparcia klienta biznesowego z językiem hiszpańskim

Miejsce: Wrocław

Obowiązki:
• Obsługa polaczeń przychodzących i zgłoszeń mailowych związanych z problemami technicznymi dotyczącymi obsługi komputera ( nie wymagamy doświadczenia- przeszkolimy, wdrożymy i przygotujemy Cię do roli).
• Rozwiazywanie zgłaszanych problemów zgodnie z zaleceniami i instrukcjami wewnątrzfirmowymi.
• Rejestrowanie zgłoszeń i problemów w systemie.
• Godne reprezentowanie firmy.
• Przekazywanie skomplikowanych spraw i zgłoszeń do działu IT.

Oczekujemy:
• Znajomości języka hiszpańskiego na poziomie min B2+/C1.
• Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2+/C1.
• Komunikatywności i umięjętności pracy w zespole.
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z klientem.

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku.
• Możliwość zdobycia świetnej praktyki z możliwością uczenia się od najlepszych ekspertów na rynku.
• Pakiet realokacyjny.
• Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.
• Możliwość odbycia dodatkowych szkoleń.
• Kartę Multisport.
• Imprezy integracyjne i wiele innych.

Nowe oferty pracy Cpl Jobs

Jeżeli oferta wzbudza zastrzeżenia -> Zgłoś nadużycie!
Poleć znajomemu
Opublikowano 31-05-2019
Wyświetlono: 29 razy