0

 zgłoszeń

pełny etat

MAGAZYNIER/PAKOWACZ

pracodawca Bezgluten / Praca Proszowice, małopolskie

Jesteśmy liderem produkcji artykułów bezglutenowych oraz niskobiałkowych na rynku polskim od ponad dekady. Z dużym powodzeniem nasze wyroby zdobywają również rynki zagraniczne. Produkujemy według innowacyjnych receptur i technologii w naszym nowoczesnym zakładzie, który przeznaczony jest tylko i wyłącznie do produkcji bezglutenowej. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści. Posiadamy własne laboratoria: badawcze oraz rozwojowo - wdrożeniowe. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Zakres obowiązków:
- dokładne sprawdzenie ilościowe i jakościowe przyjmowanych wyrobów gotowych na magazyn,
- dokładne sprawdzenie ilościowe i jakościowe dostarczonych towarów,
- dokładne zapakowanie w opakowania zbiorcze produktów przeznaczonych na wysyłki (zgodnie z WZ),
- przygotowanie i spakowanie towarów na trasy (zgodnie z WZ),
- układanie towarów i wyrobów gotowych na regałach magazynowych zgodnie z zasada „FIFO”
- pomoc w przygotowaniu i sporządzaniu comiesięcznych inwentaryzacji.

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe,
- mile widziane doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,
- praca w zespole
- zdolności samoorganizacyjne, dokładność, sumienność i zdyscyplinowanie.
-aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- stabilne zatrudnienie w firmie,
- niezbędne narzędzia pracy,
- możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018r, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz ucylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO)

Nowe oferty pracy Bezgluten

Jeżeli oferta wzbudza zastrzeżenia -> Zgłoś nadużycie!
Poleć znajomemu
Opublikowano 23-05-2019
Wyświetlono: 36 razy