0

 zgłoszeń

pełny etat

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

pracodawca Bezgluten / Praca Proszowice, małopolskie

Jesteśmy liderem produkcji artykułów bezglutenowych oraz niskobiałkowych na rynku polskim od ponad dekady. Z dużym powodzeniem nasze wyroby zdobywają również rynki zagraniczne. Produkujemy według innowacyjnych receptur i technologii w naszym nowoczesnym zakładzie, który przeznaczony jest tylko i wyłącznie do produkcji bezglutenowej. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści. Posiadamy własne laboratoria: badawcze oraz rozwojowo- wdrożeniowe. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCYJNY.
Zakres obowiązków:
- przygotowywanie ciasta na wyroby ciastkarskie i wypiek,
- konfekcjonowanie ciast w proszku, płatków śniadaniowych i innych produktów sypkich,
- sprawdzenie jakości wyrobów przed zapakowaniem w opakowania handlowe,
- pakowanie ręczne wyprodukowanych wyrobów w opakowania foliowe i kartonowe,
- właściwe datowanie i etykietowanie,
- przekazanie spakowanych produktów do działu magazynu,
- pomoc w przygotowaniu i sporządzaniu comiesięcznych inwentaryzacji.

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe,
- mile widziane doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,
- praca w zespole,
- zdolności samoorganizacyjne, dokładność, sumienność i zdyscyplinowanie.
· aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- stabilne zatrudnienie w firmie,
- niezbędne narzędzia pracy,
- możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.
Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Nowe oferty pracy Bezgluten

Jeżeli oferta wzbudza zastrzeżenia -> Zgłoś nadużycie!
Poleć znajomemu
Opublikowano 23-05-2019
Wyświetlono: 25 razy